Księga gości


Dziękujemy za wczorajszy spływ, pozdrawiamy dwóch panów a szczególnie pana Dawida którego serdecznie pozdrawiamy i mamy nadzieje że na długo zapamięta ostatni rząd 4 dziewczyn (jedna różowe włosy) 😂
3e z Bielsko - biała
26 maj 2026, 19:29:50
Dziękujemy Panom flisakom z tratwy nr 551!
Było śmiesznie, wesoło, dużo wiedzy a przy tym niezapomnianej zabawy!
Na pewno wrócimy :)
Emilia z Rodziną z Suwałki
26 maj 2026, 19:17:52
super spływ polecam pana Bartka :)
Paweł Półtorak z Opole
22 maj 2026, 14:57:39
Bardzo dziękujemy kierowcy Pawłowi za ciekawe opowieści w drodze do przystani i polecamy również łódź 360 ❤️
Małgorzata z Mysłowice
10 maj 2026, 17:39:13
Bardzo dziękujemy panu kierowcy Piotrowi, za wspaniałą podróż na spływ Dunajcem w dniu 02.05.2026 o godzinie 12.15, podczas, której wspaniale opowiadał o wielu istotnych faktach okolicy i samego spływu, oraz panom flisakom za sam spływ i . Było super.
Aneta z Gomunice
4 maj 2026, 13:38:44
Mega przygoda!!! Gorąco polecamy łódź o nr 324, Flisacy na MEDAL!!!!
324 z Milanówek
3 maj 2026, 12:15:17
Z całego serca dziękujemy Panom Flisakom z tratwy nr 324 za niezapomniany spływ w dniu 02.05.2026 🫶🏼
To był czas pełen śmiechu, pięknych widoków i wyjątkowej atmosfery, którą będziemy długo wspominać.
Wasze opowieści, poczucie humoru i pasja sprawiły, że ta podróż stała się czymś więcej niż tylko wycieczką – to było prawdziwe przeżycie ❤️
Dziękujemy za serce włożone w to, co robicie i za pielęgnowanie tej pięknej tradycji.
To były chwile, które zostają w sercu i budują najpiękniejsze wspomnienia ❤️
Ania z Dolny Śląsk
2 maj 2026, 15:06:02
Spływ udany, pogoda dopisała widoki cudowne.Ostani weekend października.
Pozdrawiam tratwę nr.502 flisacy młodzi
śmieszni i weseli😆
Tomaszek z Kraków
6 lis 2025, 22:33:53
Przygoda "spływu przełomem Dunajca" z flisakami z łodzi nr 326 to czysta przyjemność. Ogromna dawka wiedzy i legend podana przez flisaka Adama, z niesamowitym humorem, sprawiła że na długo zapamietam ten dzień, Cudowne, jesienne widoki, przesympatyczni flisacy i piękna pogoda sprawiła, że napewno tam wrócę.
Grzegorz z Warszawa
3 lis 2025, 16:40:43
Pozdrawiam flisaków 680 Marcina i Szymona kawalerów z ciętą ripostą zapamiętamy na długo ten spływ. Szymon całą trasę umilał nam opowiadaniami związanymi z historią regionu tradycją flisacką i te super żarty które zapadły nam w pamięć bardziej niż widoki mamy niektóre zapisane :) pozdrawiamy też Marcina który bezpiecznie prowadził łódź. Dla panów podwyżka się należy.
Monika dalej czeka na obiecane piwo
Ania i Monia z Gdańsk
31 paź 2025, 20:57:13
Spływ tratwa 326 był cudowny. Dziękujemy Flisakom za wspaniałe opowieści i niezapomnianą przygodę. Wrócimy jeszcze kiedyś !!!
Marzena z Warszawa
28 paź 2025, 17:47:36
371 Flisacy Najlepsi
Pan Adam i Pan Zdzislaw profesjonalisci
😃😘
REKINKI z Mazowieckie
19 paź 2025, 18:36:31
Pozdrawiamy serdecznie pana Arka i Staśka z tratwy nr 111!!
ZSP Kleszczów z Kleszczów
17 paź 2025, 13:55:08
Elektrycy z ZSE pozdrawiają!
Krystian z Kraków
8 paź 2025, 20:58:15
Spływ przełomem Dunajca to jedna z najfajniejszych przygód. Rzeka płynie przez malowniczy przełom, tworząc niesamowite krajobrazy i oferując niezapomniane widoki. Flisacy z tratwy nr 412 są niezwykle doświadczeni i uśmiechnięci, co dodaje jeszcze więcej uroków temu doświadczeniu. Ich wiedza o rzece i okolicy jest imponująca, a opowieści i anegdoty sprawiają, że spływ staje się jeszcze bardziej niezapomniany. Spływ tratwą to świetny sposób na aktywny wypoczynek na łonie natury. Na pewno jeszcze skorzystamy z tej atrakcji. POLECAM.
Kaha z Hrubieszów
8 paź 2025, 10:29:31
Dziękujemy bardzo za cudowny spływ Flisakom z tratwy nr 680. Dopisała pogoda, humory uczestników spływu. Cudowna wyprawa z pięknymi widokami . Mega atmosfera, którą stworzyli flisacy. Polecamy wszystkim, wspaniałe doznania. Dziękujemy :-)
Beata z Mszczonów
5 paź 2025, 18:54:41
Pozdrawiamy świetnych flisaków z połączonej tratwy 111-112 (płynęliśmy 112 26.09 2025 ) jesteście wspaniali w tym co robicie dla gość swojej tratwy, Oj atmosfera była super.
Pozdrawiamy flisaków A. A .
Barbara i Adam z Opolski
28 wrz 2025, 12:55:45
Pan Jan Sienkiewicz, mialem okazję z nim splywac Dunajcem kilka dni temu.Super czlowiek,świetnie opowiada mega humor👏👏👏Polecam tego flisaka👍
Kris77 z Ciechocinek
24 wrz 2025, 17:07:33
Dziękujemy flisakom najwolniejszej tratwy 414 , chłopcy dowcipni inteligentni i profesjonalni 👍super zabawa .
Goście z Suwałki
23 wrz 2025, 17:09:24
Pozdrawiamy Panów flisaków z tratwy nr.180
Był to mile spędzony czas , pogoda dopisała i widoki przepiękne. Panowie żartowali i ciekawe historie opowiadali.
Polecam wszystkim skorzystać z tej atrakcji bo warto.
Śpisoki z Czarna Góra
22 wrz 2025, 23:18:01
Była to super przygoda, która zostanie z nami na dłużej 🌊✨
Szczególnie utkwił mi w pamięci flisak z tratwy 557-jeśli ktoś wie, jak mogę się z nim skontaktować (IG/Facebook), proszę o wiadomość🙏
20.09.2025 z Podkarpackie
22 wrz 2025, 18:04:13
🌊 To był cudowny spływ – niezapomniana przygoda!
Szczególnie utkwił mi w pamięci chłopak z tratwy nr 557. Prawdopodobnie miał na imię Szymon.
Jeśli ktoś go zna albo wie, jak mogę się z nim skontaktować (np. na IG albo FB), będę ogromnie wdzięczna za wiadomość. 🙏
20.09.2025 z Podkarpacia
22 wrz 2025, 17:49:08
Pozdrawiamy niesamowitych flisaków z tratwy nr 500, jesteście niesamowici. Polecamy z całego serca, piękne widoki wasze ukochane kobitki AuchanVip. Pamiętamy i kochamy (21.09.2025)
AuchanVip z Nowy Sącz
21 wrz 2025, 17:38:13
Dziękujemy za wspaniały spływ z sympatycznymi flisakami z tratwy o numerze 165.
Kasia z Frysztak woj. podkarpackie
21 wrz 2025, 12:00:08